57. RTU Starptautiskā zinātniskā konference

Ielūgums dalībai starptautiskā konferencē

“Materiālzinātne un lietišķā ķīmija”

Ikgadējā Rīgas Tehniskās Universitātes 57. Starptautiskā zinātniskā konference “Materiālzinātne un lietišķā ķīmija” 2016. gadā notiks 21. oktobrī. Norises vieta, Rīga, RTU Ķīpsalas komplekss – Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē, Paula Valdena ielā 3, un Dizaina Tehnoloģiju institūtā, Ķīpsalas ielā 6.

Konferences darba valodas – latviešu un angļu. Dalības formas – mutiskā prezentācija, stenda referāts, stenda referāts ar prezentāciju (3 min, pie stenda).

Apakšsekcijas:

  • Ķīmija – neorganiskā, bioorganiskā, farmaceitiski aktīvo vielu, biodegvielu, koksnes, pārtikas, analītiskā, fizikālā u.c.
  • Ķīmijas tehnoloģija un materiālu tehnoloģija, t.sk. mērogošana un ražotņu ekonomiskie aprēķini, attīrīšana, modelēšana u.c.
  • Materiālzinātne – keramika un stikls, polimēri, kompozītmateriāli, nanomateriāli, funkcionālie un viedie materiāli u.c.
  • Tekstils un apģērbu tehnoloģija, t.sk. šķiedru materiāli, nanošķiedras, dabisko šķiedru kompozītmateriāli, viedie tekstili u.c.

Kalendārs:

  • līdz 1. augustam referāta pieteikšana,
  • līdz 21. augustam  īsā raksta iesniegšana,
  • līdz 5. septembrim apstiprinājums par referāta un raksta pieņemšanu,
  • 21. oktobris – konferences diena

 

Dalība konferencē bezmaksas!

 

Reģistrācija konferencei

Reģistrācija konferencei aizpildot pieteikšanās formu. Tēžu iesniegšana un vairāk informācijas konferences mājaslapā. RTU ORTUS portāla lietotāji sistēmā  var ieiet, izmantojot ORTUS lietotājvārdu (t.i., “vārds.uzvārds”) un paroli. Pārējie lietotāji izveido jaunu profilu. Lai iesniegtu tēzes savā profilā jāatzīmē loma Author sadaļā Edit my profile.

Publikācija

Īsā raksta jeb konferences pilnā teksta tēžu apjoms 3 – 5 lpp., angļu vai latviešu valodā, B5 formāts.

Tēžu veidne ir atrodama konferences mājaslapā, kur arī tēzes ir jāiesniedz. Konferences rakstu krājums tiks publicēts pirms konferences un rakstu galvenie autori to saņems konferences laikā reģistrējoties. Raksti būs pieejami brīvpieejā jeb OPEN ACESS konferences mājaslapā.

Pilnā teksta rakstus ir iespējams publicēt MSAC žurnālā, kas iznāk reizi gadā. Krājums tiek publicēts sadarbībā ar De Gruyter Open, kas ir vadošais OPEN ACCESS akadēmisko izdevumu izdevējs. Raksti pieejami SciFinder, EBSCO, ProQuest un citās datubāzēs. Rakstu iesniegšana MSAC pilno tekstu žurnālā ir no 1. novembra līdz 1. martam, sūtot tos uz msac@rtu.lv. Rakstu krājums iznāk maijā. Vairāk informācijas MSAC žurnāla mājaslapā http://www.degruyter.com/view/j/msac.

Konkurss

Labākā stenda referāta konkurss. Labāko stenda referātu noteiks konferences dalībnieku balsojums. Vērtēšanas kritēriji – viegli uztverama zinātniskā aktualitāte, novitāte un piedāvātais zinātniskais risinājums, vizuāli baudāms un zinātniski saturīgs referāts.

 

Konferences plenārsēde

RTU 57. starptautiskās konferences atklāšana un plenārsēde notiks 2016. g. 14. oktobrī Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā, Rīgā, Mūkusalas ielā 3.

Konferences darbs noritēs visās RTU fakultātēs vairāk nekā 10 sekcijās, vairāk www.rtu.lv.

 

Reģistrācija: http://ej.uz/MSAC
Konferences mājaslapa: https://conferences.rtu.lv/index.php/MSAC/MSAC2016
Cita informācija: msac@rtu.lv

Comments are closed.