Nodarbības “Visaptverošā ķīmija”

Rīgas Dabaszinību skolas pulciņa “Visaptverošā ķīmija” nodarbībās var piedalīties skolēni no 9. līdz 12. klasei. Nodarbību laikā būs iespēja iepazīt dažādas analītiskās metodes, praktizēties organiskajā un neorganiskajā sintēzē, kā arī izprast dažādus ķīmisko pārvērtību pamatprincipus. Mācību gada laikā notiks dažādas ekskursijas, lai vairāk iepazītu ne tikai zinātnes, bet arī ražošanas nozares Latvijā. Praktiski būs iespēja darboties dažādās RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes laboratorijās un iepazīt dažādas tēmas. Viss dižais reiz sācies ar aizrautību un vēlmi mēģināt! Aicinām visus interesentus uz nodarbībām trešdienās plkst. 17:00. Papildus informāciju sniegs Santa Bērziņa 26870903.